Prestiżowy tytuł „Perfect SPA 2015” przyznany zagranicznym hotelom SPA
Infolinia: 048 577-805-500 Pn-pt: 8:00-18:00, sob: 10:00-13:00
Pokaż wszystkie obiekty

Ustaw cenę suwakiem:

Przedział od 0 do 500

Przedział od 500 do 1000

Przedział od 1500 do 2000

Przedział od 2000 do dowolna

Usuń przedział

  • Region
  • Udogodnienia
Basen
Sauna parowa
Sauna Sucha
Sauna na podczerwień
Jacuzzi
Kręgielnia
Bilard
Kort tenisowy
Siłownia
Zwierzęta akceptowane
Pokój Zabaw
Ogródek
Plac zabaw
Animacja dla Dzieci
Sala Fitness
Miejsce na grilla/ognisko
Nad morzem
W górach
Nad jeziorem
Tepidarium Solankowe
Igloo Lodowe
Wi-Fi
Masaż
Rowery/Nordic Walking
Sejf w pokoju
Day SPA
Grota solna
Polska
Chorwacja
Czechy
Niemcy
Węgry
Słowenia
Austria
Francja
Włochy

Zapisz się do newslettera i dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach, promocjach i super okazjach Spa-prezent!

 

Zapisz się już dziś
Wyszukuję pakiety pasujące do Twojego wyboru...

Prestiżowy tytuł „Perfect SPA 2015” przyznany zagranicznym hotelom SPA

Polscy turyści przez ostatnie pół roku głosowali na najlepsze hotele spa i uzdrowiska w Hiszpanii, Niemczech, Chorwacji, Tunezji i na Węgrzech. W każdym z tych krajów został wybrany jeden obiekt, który na prestiżowej Gali „Najpiękniejsze SPA 2015” otrzymał tytuł „Perfect SPA 2015”.

 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się podczas Gali konkursowej 2 grudnia br. w Służewskim Domu Kultury w Warszawie. Nie zabrakło na niej przedstawicieli najlepszych hoteli SPA oraz polskich i zagranicznych reprezentantów branży turystycznej. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością znani aktorzy, piosenkarze oraz dziennikarze m.in. Beata Sadowska, Dominika Ostałowska, Katarzyna Ankudowicz, Lidia Kopania, Tomasz Ciachorowski, Anna Iberszer, Małgorzata Potocka, Barbara Melcer, Danuta Błażejczak oraz Paweł Królikowski i Grażyna Ostrowska-Królikowska. Galę poprowadził Jarosław Kret.

 

W konkursie na „Perfect SPA 2015 – wybór polskich turystów” zgłoszonych zostało blisko pięćdziesiąt hoteli spa z pięciu krajów, do których Polacy zawsze chętnie podróżują. Głosowanie odbywało się na portalu SPAeden.pl. Internauci w sumie oddali 10 tysięcy głosów na zagraniczne hotele SPA, które zachwyciły ich niepowtarzalną atmosferą.

 aaaa

Zaszczytny tytuł „Perfect SPA 2015” otrzymały:

Danubius Health SPA Resort Margitsziget / Budapeszt – Węgry    

Adriana Hvar SPA Hotel / Hvar – Chorwacja

Gran Hotel Elba Estepona & Thalasso SPA / Malága – Hiszpania     

 Hotel Victory Therme Erding / Erding – Niemcy  

 Hotel Royal Thalassa / Monastir – Tunezja    

 Nagrody „Perfect SPA – wybór polskich turystów” wręczyła Katarzyna Sołtyk – Redaktor Naczelna Magazynu EDEN. W imieniu trzech nagrodzonych hoteli nagrody odebrali obecni na Gali przedstawiciele laureatów: Faten Zghal – właścicielka hotelu Royal Thalassa z Monastyru w Tunezji, Bożena Hirling - Dyrektor Węgierskiego Ośrodka Promocji Turystycznej dla hotelu Danubius Health Spa Resort Margitsziget w Budapeszcie, Bojan Baketa - Dyrektor Chorwackiego Ośrodka Promocji Turystycznej dla hotelu Adriana Hvar Spa Hotel na wyspie Hvar.

Szczególnie ciepło przez obecnych została przyjęta pani Faten Zghal, która przyjechała z Tunezji – gościnnego, przyjaznego ludziom kraju, który w ostatnim czasie niezasłużenie doświadczył dramatycznych wydarzeń…

Gala finałowa odbyła się w klimatycznej, przywołującej najlepsze wzorce wellness, scenerii Służewieckiego Domu Kultury w Warszawie. Atrakcją spotkania był spektakl komediowy „Wiecznie młodzi” w wykonaniu Marzanny Graff i Aleksandra Mikołajczaka oraz Haliny Bednarz.

Powrót do aktualności