NOWOŚCI
Infolinia: 048 577-805-500 Pn-pt: 8:00-18:00, sob: 11:00-13:00
Pokaż wszystkie obiekty

Ustaw cenę suwakiem:

Przedział od 0 do 500

Przedział od 500 do 1000

Przedział od 1500 do 2000

Przedział od 2000 do dowolna

Usuń przedział

  • Region
  • Udogodnienia
Basen
Sauna parowa
Sauna Sucha
Sauna na podczerwień
Jacuzzi
Kręgielnia
Bilard
Kort tenisowy
Siłownia
Zwierzęta akceptowane
Pokój Zabaw
Ogródek
Plac zabaw
Animacja dla Dzieci
Sala Fitness
Miejsce na grilla/ognisko
Nad morzem
W górach
Nad jeziorem
Tepidarium Solankowe
Igloo Lodowe
Wi-Fi
Masaż
Rowery/Nordic Walking
Sejf w pokoju
Day SPA
Grota solna
Polska
Chorwacja
Czechy
Niemcy
Węgry
Słowenia
Austria
Francja
Włochy

Zapisz się do newslettera i dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach, promocjach i super okazjach Spa-prezent!

 

Zapisz się już dziś
Wyszukuję pakiety pasujące do Twojego wyboru...

NOWOŚCI

Masaż Tachionowy to innowacyjny masaż całego ciała, opracowany przez Al Paul Body Magic Academy, z inspiracji i pod merytoryczną egidą Life Improvement Institute LLC w USA, który jako jedyny na świecie wykorzystuje energię tachionową i daje możliwość naprawiania zaburzeń energetycznych prowadzących do choroby ciała fizycznego lub powstałych w wyniku takiej choroby.
W praktyce oznacza to powrót organizmu do energetycznej harmonii, co w wielu przypadkach jest po prostu spontanicznym uzdrowieniem, gdyż dzieje się niejako bez ingerencji w strukturę fizyczną człowieka.
W masażu tachionowym, główną rolę powodującą jego uzdrawiający efekt stanowi specjalny olej tachionizowany w Instytucie Advanced Tachyon Technologies w USA.

Dzięki opatentowanemu procesowi tachionizacji, uzyskane przez olej właściwości są transferowane na ciało podczas zabiegu masażu i sprawiają, że staje się ono anteną tachionową umożliwiającą człowiekowi korzystanie z uzdrawiającej energii tachionu nawet przez kilka dni po masażu. Efekt masażu tachionowego w sferze szeroko pojętego zdrowia dla każdego jest inny.

Biorąc pod uwagę fakt, że w dzisiejszym, nowoczesnym i mało naturalnym świecie raczej trudno o ludzi totalnie zdrowych i o takich co mogą dożyć w zdrowiu 120-tu lat to doświadczenie masażu tachionowego każdemu daje ogromną szansę nie tylko na zmianę przekonań w sferze zdrowia i długowieczności, ale także szanse na osiągnięcie życiowej szczęśliwości bo tego właśnie należy się spodziewać kiedy zaczyna działać energia tachionu. Pozytywne efekty masażu tachionowego, zwłaszcza odczucia totalnego relaksu, spokoju, wewnętrznej harmonii i zdrowienia są mniej lub więcej odczuwalne natychmiast po masażu a w niektórych przypadkach można się również spodziewać natychmiastowych i spektakularnych uzdrowień.

Transformacja uzdrawiającej energii tachionu następuje już w czasie masażu, kiedy olej tachionowy aplikowany jest na ciało i trwa tak długo, aż warstwa oleju zostanie usunięta podczas kąpieli. Kąpiel w wannie przedłuża aktywność energetyczną oleju bo nie zostaje on całkowicie usunięty ze struktury ciała podczas kąpieli, natomiast gorąca i długotrwała kąpiel pod prysznicem usuwa olej całkowicie.

Powrót do aktualności